استودیو دال

استودیو طراحی و معماری دال

طراح و مجری تخصصی پروژه‌های داخلی و دکوراسیون

تماس با ما 02122071537

شهرک غرب - بلوار فرحزادی - خیابان طاهرخانی - خیابان احسان - کوچه ارغوان یکم شرقی - پلاک 7 - واحد 6

بالا

گروه دال

شرکت معماری و طراحی داخلی دال ، مجموعه‌ای متشکل از کارشناسان ارشد معماری می‌باشد که با بهره گیری از دانش تئوری معماری، فنی و تجربه سال‌ها کار اجرایی در زمینه معماری و ساختمان، خدمات خود را در حوزه‌های معماری، طراحی داخلی، دکوراسیون ارائه می‌نماید. این گروه توانایی ارائه خدمات خود شامل مشاوره، ایده‌پردازی، طراحی معماری، طراحی داخلی، دکوراسیون، ساخت و اجرا در حوزه‌های مختلف عملکردی از جمله پروژه‌های اداری، تجاری، مسکونی و اقامتی، درمانی، نمایشگاهی و… را دارا می‌باشد. گروه معماری و طراحی داخلی دال ، از سال 1390 در این حوزه مشغول فعالیت می‌باشد و در این سال‌ها ده‌ها هزار مترمربع طراحی معماری، طراحی داخلی و ساخت و اجرا؛ را به ثمر رسانده است.

گروه معماری و طراحی داخلی دال

گروه معماری و طراحی داخلی دال

 اهداف و ارزش‌های گروه معماری و طراحی داخلی دال

  • شناخت صحیح و همه جانبه از نیازهای کارفرما و جامعه
  • آگاهی بخشی در زمینه معماری و فضای زیستی به مشتریان و جامعه ایرانی
  • مشارکت دادن مشتریان در فرآیند طراحی و اعتماد به سلایق شخصی آنان در کنار حفظ استانداردهای طراحی داخلی و معماری روز جهان
  • دستیابی به تعادل در سه‌گانه کیفیت، زمان و هزینه به منظوری رضایتمندی حداکثری کارفرما
  • ارج نهادن به خلاقیت و نوآوری در تمامی مراحل طراحی و اجرای پروژه‌ها؛ به عنوان اصلی‌ترین رسالت معماری و طراحی داخلی پس از برآورده‌سازی نیازها.

درباره وبلاگ

تجربه سال‌ها کار در زمینه معماری و طراحی داخلی، ما را به درکی عمیق از نیازهای کارفرمایان و جامعه ایرانی رسانیده است که یکی از بزرگترین آنها نیاز به آگاهی از گستره وسیع حوزه معماری، طراحی داخلی و هنر است. تجربه به ما ثابت نموده است که هر چه جامعه مخاطبان ما آگاهی بیشتری در حوزه‌های هنر و معماری داشته باشند در نهایت هم کیفیت کار ما و هم رضایتمندی آنها به شکل چشمگیری افزایش خواهد یافت.

گروه معماری و طراحی داخلی دال به این منظور گروه دال تصمیم به ورود به حوزه تولید محتوا در زمینه معماری و طراحی داخلی گرفت و ما حصل آن وبلاگ این سایت است. در این وبلاگ به معرفی پروژه‌ها و مقالات معماری و طراحی داخلی روز جهان می‌پردازیم و امیدواریم کارگشای نیازهای جامعه ایرانی باشد.